Vítejte na osobní stránce Michala Bejčka

Motto: Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí

fotka
  úvod
->  o autorovi
->  cestování
->  odkazy
->  download
->  jizerky
->  bdnet.cz
->  supervht.com

Přišli jsme dobrého kamaráda

Včera, dne 28.4.2005 byl jasný slunný den a nic nenasvědčovalo tomu, že tento den bude spojen s tragédií. Když jsem dopoledne odcházel z kolejí, bylo dole několik policistů, záchranka a hasiči. Tehdy jsem ale ještě nevěděl, co se vlastně stalo. Až později na internetu jsem se dozvěděl, že nějaký student při slaňování spadl do výtahové šachty. Říkal jsem si, že tohle přece může napadnout leda úplného pitomce. Podle udaného věku to ale mohl být někdo, koho jsem znal. Na internetu byly také nějaké zprávy o sázce či alkoholu. Jasně, někteří jedinci paří třeba každý den, proč ne, když je to baví.

Kolem půl páté zvoní telefon, volá mi jeden ze studentů, že prý ten student, co spadl šachtou, je Koudy. To přece není možné, to nemůže být on. Proč? Volám ke klukům na buňku, dde Koudy na koleji bydlel a dovídám se stejnou zprávu. I když už se tohle zdá bohužel býti definitivní, zkouším další lidi, kteří by mi to snad mohli vyvrátit. Všude stejná informace, která je bohužel pravdivá.

Dávám dohromady různé indicie a snažím se zjistit proč. Sebevraždu vždycky vylučoval, takže z jakých pohnutek lezl do výtahové šachty? Možná se to nikdy nedozvím, ale to už je stejně jedno. Vypadl dílek ze skládanky, která už nikdy nebude kompletní. Sbohem Koudy, odpočívej v pokoji.


PS: Kdokoliv, kdo náhodou čte tuhle zprávu, ať prosím nevěří zprávám na internetu, které mluví o alkoholu či sázce. To všechno je naprostá blbost, mezi takové jedince Koudy nikdy nepatřil. O to více je mi záhadou proč se to stalo.

zpět na hlavní stránku

  [ úvod ]   [ o autorovi ]   [ cestování ]   [ odkazy ]   [ download ]