Vítejte na osobní stránce Michala Bejčka

Motto: Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí

fotka
  úvod
->  o autorovi
->  cestování
->  odkazy
->  download
->  jizerky
->  bdnet.cz
->  supervht.com

Dojmy z maratonu

Letos jsem se opět rozhodl běžet Pražský mezinárodní maraton. Účastníků bylo tentokrát skoro 4500, možná také díky tomu, že prvoběžci měli díky desátému výročí start zdarma (tato skutečnost se mě bohužel už netýkala :-( Každopádně pár skutečností mě nepotěšilo. S tričkem si mohli vyhrát víc a co se týká materiálu, taky se mi zdá méně kvalitní, než z předchozích let. Poukázky do prodejny Hervis Sport platí jenom do pondělí 24.5.2004 (a od 20.5.2004, to určitě spousta lidí stihne, že). Každopádně v Hervisu je většina zboží stejně lehce předražená a až tolik toho tam nemají. Poukázky do Adidasu platí sice až do 30.5.2004, ale z vybrané běžecké kolekce skoro nic nemají (byl bych asi opravdu naivní, kdybych očekával, že něco mít budou). Pasta party byla docela dobrá, jenom jsem musel přibližně půl hodiny čekat, což se ale při velkém množství účastníků dalo očekávat. Zbytek věcí byl vesměs pozitivní :-)

Samotný závod byl tentokrát docela náročný, protože počasí nám příliš nepřálo - sem tam zapršelo, studeně foukalo a byla celkem zima. Před závodem se sešla docela velká skupina kamarádů a známých. Nicméně jsme stejně vybíhali skoro individuálně z různých částí startovního pole a sešli se až na trati, ale jenom na chvilku, pak se běžci rozdělili podle svého tempa. První část závodu jsem běžel docela dobře, ale v druhé polovině už to bylo horší. Nicméně čas 3:50 není až tak hrozný :-) Ale tentokrát mě to stálo docela dost úsilí, pravé koleno zlobilo. Ještě jsem zvědav, jestli u Adidasu dostanou to nové zboží a pořídím si i nové botičky :-) A protože nejsem normální, poběžím asi příští rok ještě jednou, pokud tomu nějaká závažná okolnost nezabrání.

Update 26.5.2004 Mno nakonec několik párů bot z běžecké kolekce dostali, nicméně mi stejně ty Adidasy moc nesedí, škoda :-(

zpět na hlavní stránku

  [ úvod ]   [ o autorovi ]   [ cestování ]   [ odkazy ]   [ download ]